Görüşleriniz

Nilgün Subaşı

2 hafta önce elimde ve bileğimde oluşan ağrılar nedeniyle daha önce de omuz için geldiğim bu fizik tedavi merkezine yani Fizyorom’a geldim. Doktorum Abidin Bey bana iki tane tedavi uyguladı. Biri ESWT, diğeri Fizik Tedavi (lazer, su içi ultrason, tens ve ılık hotpack). 15 gün boyunca birde egzersiz verdi. Günden güne ilerleme kaydettik. Geldiğimde açılmayan parmaklarım artık açılıyor. Çok rahatım. Doktorumuz, çalışanlar hepsi bir ekip olmuşlar. 4 kişiyi daha tavsiye ile yolladım. Onlarda çok memnun kaldılar. Hepsi bilgili, güleryüzlü, doğru tedaviyi pozitif enerjili. İnşallah böyle kurumlar heryerde açılır.İyiki varsınız. Doktorum Abidin Tanrıkut’a ve terapistim Kader hanıma teşekkürler.

Serhat Hoşak

Fizyorom Fizik Tedavi Merkezi’ndeki başta doktorum ABİDİN TANRIKUT’a,terapistim Sumru hanım’a ve diğer çalışanlara tedavim sırasında gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Fizik tedavinizi yaptırabileceğiniz sağlık kuruluşu olan Fizyoroma gönül rahatlığı ile gitmenizi tavsiye ederim.

Muazzez Nalbantoğlu
5 yıl önce boyun fıtığı teşhisi konulmuştu. Ağrılarım arttığı için Abidin Bey’e muayene oldum. 15 gün fizik tedavi önerdi. Şimdi kendimi çok iyi hissediyorum. Abidin Bey’e ve ekibine teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Seda Gülsoy
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Dr.Abidin Bey’e geldim. 15 günlük bir tedavi başlatıldı. Sağ bilek parçalı kırıktı ve 5 hafta alçıda kaldığı için hareket kısıtlılığı vardı. Şuan çok iyiyim. Çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Özkan Özkargın
Birtürlü geçmeyen sırt boyun ağrılarımın geçmesine yardımcı olan Sn.Dr.Abidin TANRIKUT’a teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Fatma S.Baysal
Donuk omuz teşhisiyle Fizyorom’da Dr. Abidin Bey’e geldim. Çok memnun kaldım. Doktor bey’in ekibi iyi eğitimli, çok güler yüzlü, kibar, nazik ve çok ilgililer. Hepsine teşekkür ediyorum.

Işıl Devrim Sahan
Bel ağrısı şikayetiyle Dr.Abidin TANRIKUT’a geldim. Doktorum fizik tedavi önerdi.. Tedavim 20 Ekim’de başladı, 7 Kasım’da bitti Lordozu düzeltmek için dört farklı tedavi uygulandı (ışın tedavisi, ultrason gibi) ve 15 gün dolmadan sonuç almaya başladım. Hassasiyetlerim vardı, tamamen bitti diyebilirim. Dr.Abidin Bey’i tercih ettiğim için çok memnunum.

Seda Gülsoy
Sağ ayak bileğimde kırık sonrası kısıtlılık vardı. Sn.Dr. Abidin Tanrıkut gözetiminde fizik tedavim başlatıldı. 15 günlük bir fizik tedavi gördüm. Bu süre zarfında doktorum başta olmak üzere tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Doç.Dr.Ayşe Yiğit Şakar
Güleryüzlü hizmetleriniz için çok teşekkür ederim. Sevgilerimle.

Nurdan Torun
Dr.Abidin TANRIKUT’a vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunarım. Görevlerini hakkıyla yerine getirdiklerini düşünüyorum.

Muazzez Nalbantoğlu
Boyun fıtığı sonra ağrılarım nüksedince Abidin Bey’e müracaat ettim. 15 seans daha tedavi görmemi önerdi. Şimdi kendimi çok iyi hissediyorum. Abidin Bey’e ve ekibine teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Nur Şenel
Dr.Abidin Bey’in samimi ve uzman yaklaşımı sayesinde fizik tedaviye başladım. Boyun fıtığı teşhisi ile geldim ve ağrılarım çok önemli ölçüde azaldı. Kendisine çok teşekkür ediyor, güleryüzlerinin devamını diliyorum.

Ayfer Aykın
Doktor beyle 15 gün önce tanıştık, 15 seans fizik tedavi seansı önerdi. Doktorum ve ekibinden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz tavsiyelerimiz herkese ileteceğiz.

Nazile Özkan
Dr.Abidin Tanrıkut Bey’den ve çalışma arkadaşlarından çok memnun kaldım. Fizyorom Fizik Tedavi Merkezi güleryüzlü çalışanları ve temizliği ile örnek bir kurum. Tüm çalışanlara gönülden teşekkürler.

Uslaya İpekçioğlu
07.11.2013
Bel fıtığı şikayeti sebebi ile kurumunuza başvurdum. Dr.Abidin Bey’in muayenesi sonucunda 30 seans fizik tedavi gördüm. Tedavi sonrasında ağrılarım hafiflemiş olarak kurumunuzdan ayrılıyorum. Dr.Abidin Tanrıkut başta olmak üzere tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Herman Söylünoğlu
01.11.2013
Fizyorom Fizik Tedavi Merkezindeki tedavi sürecim boyunca yapılan sağlık hizmetlerinden dolayı başta Dr.Abidin Tanrıkut’a ve diğer çalışanlarınıza ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Tolgahan Kılıç
04/08/2013
İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencisiyim. Bir halı saha maçında yaşadığım talihsiz bir sakatlık sonucu 21.06.2013 tarihinde menisküs ve ön çapraz bağ ameliyatı olmak zorunda kaldım. İşin kötü kısmı bu yaz stajımın olması ve iyileşmek için çok az zamanım olmasıydı. İnternetten yaptığım araştırmalar sonucu Fizyorom Fizik Tedavi Merkezi ve Abidin Bey’in işlerinde iyi olduğu sonucuna vardım. İlk yapılan tedavimde bacağımın hareket kabiliyeti oldukça az ve ödemim fazla durumdaydı. Tek koltuk değneği ile yürümekteydim. 18.07.2013 tarihinde 15 günlük seansıma başladık. İlk gün yapılan hareketlerde öncelikle bacağımın tam düz pozisyonda kilitlenmesine ve koltuk değneksiz yürümem için bacağımın güçlendirilmesine çalışıldı. Takip eden dördüncü gün koltuk değneğimi bıraktım ve normal yürümeye başladım. Aynı zamanda dördüncü gün ayak topuğum kalçama değer konuma geldi. Bu süreçte çok acı çektim fakat sonraki seanslarda acı azaldı ve bacağım hareketlere alıştı. Sonraki günler genelde ağırlık çalışma ve germe hareketleri yaptık ve 15 gün sonunda yürümekte, merdiven inip çıkmakta, oturmakta sıkıntım kalmadı fakat bacağım hala güçsüz olduğundan geliştirmeye devam etmem gerektiğini öğrendim. Fakat stajım nedeniyle biraz ara verip bir süre sonra tekrar başmalayı düşünüyorum. Bu kısa sürede tekrar hareket kabiliyetimi kazandırdıkları için Abidin Bey, İlknur Hanım ve Salih Bey’e teşekkürlerimi borç bilirim.

Emel Yılmaz
29/07/2013
Kalça protezi ameliyatı sonrası Fizyorom Fizik Tedavi Merkezinde tedaviye başladım. Sn.Dr. Abidin Tanrıkut’un verdiği güven ve dostluk sayesinde her geçen gün kendimi daha iyi hissettim. Tedavi ekibi güleryüzlü ve çok sıcak, bir aile ortamında gibisiniz. Başladığım gün zor adım atıyordum, şimdi ise çok rahat yürüme aşamasındayım.
Sn.Dr. Abidin Tanrıkut’a ve yüzünden gülücüğü eksik olmayan İlknur Gül hanımefendiye çok teşekkür ediyorum.

Hazal Güzel
28/06/2013
Boynumda, kolumda ağrılarım vardı, ablamın tavsiyesi üzerine Dr.Abidin Bey’e gittim. Rahatsızlığımın sinir sıkışmasından kaynaklı olduğunu belirterek fizik tedavi önerdi. 3 hafta boyunca tedavi gördüm. Önerdiği tedavi sayesinde şimdi daha iyiyim. Ayrıca doktor beyin ekip arkadaşları da oldukça ilgili, güleryüzlü ve hoşgörülü. Fizik tedavi için önerebileceğim tek yer diyebilirim. Çok hijyenik bir ortam. İlgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Oya Sağışman
18/06/2013
Sevgili doktorum Sn. Abidin Tanrıkut’un yerinde teşhis ve önerdiği tedavi sayesinde bacağımdaki ağrılar çok hafifledi. Sayın doktorum ve sevgili fizyoterapistime bana gösterdikleri sevgi ve ilgi için çok çok teşekkürler ederim. Hoşçakalın, iyi çalışmalar.

Nermin Sözüer
10/06/2013
43 yaşında 1 çocuk annesi ev hanımıyım. Temizlik yaparken vücudumu zorladığımda ağrılarım oluyordu, özellikle sağ bacağıma inen ve bacağımı yürürken sürüklemek zorunda olduğum dayanılmaz ağrılar. Doktor Abidin bey’in teşhis ve tedavisi, fizyoterapist İlknur hanım’ın titizlikle uyguladığı tedavi sonrasında yalnızca 15 seansta ağrılarımdan kurtuldum. Fizyorom, gerek doktorları gerekse çalışanlarıyla tertemiz, çok güzel bir düzenin hakim olduğu ve herkesinde örnek alması gereken bir tedavi merkezi. Umarım herkes benim kadar şanslı olur. Dr.Abidin Tanrıkut’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Hasan Dülgar
07/06/2013
Sol omuzumdaki ağrıdan dolayı arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Fizyorom’a geldim. Burada Dr.Abidin bey’in yakın ilgi alaka ve güleryüzüyle karşılaştım. Gerekli tetkik ve muayeneden sonra fizik tedavi sürecim başladı. Fizik tedavi uygulayan arkadaşlarında yakın ilgisini gördüm. Aynı zamanda yapılan tedaviden olumlu sonuç aldım. İlgilenen ve emeği geçen herkese sonsuz teşekküler.

Sümeyye Karaduman
05/06/2013
Özel bir hastanede, omuzda kas yırtığı sebebiyle ameliyat oldum. Bir hafta sonra Fizyorom’da fizik tedaviye başladım. 30 seans fizik tedavi gördüm. Doktorum Sayın Abidin TANRIKUT’a ve çalışan tüm Fizyorom personeline teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.

Saliha Ünsal
05/06/2013
Sağ ayağımda oluşan yumuşak doku zedelenmesi beni çok rahatsız ediyordu. Doktorum Abidin Bey teşhis koyup fizik tedavi uygulaması önerdi. Şimdi çok rahat yürüyorum. Teşekkür ederim.

Makbule Doğutürk
04/06/2013
Çok şiddetli baş ve boyun ağrısı şikayetiyle Dr. Abidin Bey’e geldim, bir aylık tedaviden sonra çok çok rahatladım. Çalışan personelden ve merkezin temizliğinden son derece memnun kaldım. Hepsine çok teşekkür ediyorum.

Selmay Turgut
04/06/2013
Sağ dizimdeki aşırı ağrıdan dolayı Dr.Abidin TANRIKUT hocamın önerdiği 21 günlük tedaviye başladım. Tedavimin ardından dizimin ağrıları azaldı, egzersizlerime başladım. Fizyorom fizik tedavi merkezine başta hocam Dr.Abidin Bey’e ve çalışan tüm personele çok teşekkür ederim.

Prof. Dr. Mehmet Salih ÇELİKKALE
28/05/2013
Toplum olarak sık, sık tenkit ederiz de, çoğu zaman takdir etmeyi düşünmeyiz. Halbuki takdir kurumların gelişmesi için en önemli itici güçtür. Bakırköy’deki FİZYOROM FİZİK TEDAVİ REHABİLİTASYON MERKEZİ’nize bir boyun kireçlenmesi rahatsızlığım nedeniyle gittim.15 günlük tedavi süremde, gerek doktorum olarak sizin ve gerekse sağlık personelinizden fevkalade samimi bir yakınlık gördüm.Bu yakın ilginiz yanında, ideal bir temizlik ve mükemmel bir düzenle karşılaştım. Bir sağlık kurumunda görmek istediğim ortam işte budur.Bu ortamın oluşturulmasında verdiğiniz emek için sizleri kutluyorum.Başarılı kurumları takdir etmeyi bir görev olarak kabul ediyorum.Dilerim ki, benzer kurumlar başarılı olanları örnek alırlar. En içten sevgilerimle başarılarınızın devamını diliyorum.

Esma Soysal
27/05/2013
Ben 1938 doğumluyum ve bu yaşıma kadar ufak tefek ağrılarımn oluyordu.Fakat bu sene çok şiddetli omuz ağrısıyla karşılaştım. Ağrılarım dayanılmazdı. Fizik tedavi görmem önerildi. Yakınlarıma ve tanıdıklarıma sordum. Bana Fizyorom Fizik Tedavi Merkezini önerdiler. 21 günlük tedaviden sonra ne kadar iyi ve ne kadar mutlu oldum anlatamam. Personeller çok iyi çalışıyor. Seanslarıma hiç bekletilmeden başlıyorum ve beni güler yüzle karşılıyorlar. Doktoruma ve tüm fizyorom çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Nejla Toker
23/05/2013
Boynumdaki fıtık sebebiyle tedavi için gittiğim Fizyorom mükemmel bir yer. Tamamen ağrılarım geçmese de azalmış olduğunu şuan hissedebiliyorum. Doktorum tedavi bitiminden 15 gün sonra çok daha iyi olacağımı söyledi ki buna çok eminim. Çalışanlara ve doktorum Abidin Bey’e teşekkür ediyorum, herkese acil şifalar.

Zeynep Çapar
18/05/2013
Fizyoromdaki fizik tedavim bugün başarıyla bitti ve artık iyiyim. Çok araştırdım, zorlandım tedavimi nerde nasıl yaptırsam diye ama Rabbim bana yardım ederek Fizyorom’u ve Dr.Abidin Bey’i karşıma çıkardı. Çok güzel 15 gün geçirdim herkeze tavsiye ederim. Çalışanlar seni hasta olarak değil kardeş olarak görüyolar ve yaşlılara olan merhametlerini görseniz oturup ağlarsınız. Unutmadan belirtmek isterim ki temiz ve hijyenik ortamdasınız ne bir koku veya başka birşey yok evinizden rahat açıkcası:) Ben burdan benimle 15 gün boyunca kardeşi gibi ilgilenen kahrımı çeken terapistime ve diğer personellere çok teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki sizi seçmişim.

Asuman Yeşilırmak
17/05/2013
Bakırköy ve çevresinde yaşayan ve herhangi bir tür fizik tedaviye ihtiyacı olanlar için Fizyorom gibi bir tedavi merkezinin açılmış olması bir şans. SGK’ya mensup hastalar için hastaneye gitmeden, sırada beklemeden sevkinin yapılması, uygun bir fark ödemesi ile gerekli MR vb. tetkiklerin yapılması ve tedavi programına başlanması büyük rahatlık. Temiz, düzenli ve donanımlı bir merkez, ama hepsinden önemlisi doktor, fizyoterapist ve diğer personelin hastalara karşı sıcak, güven veren ve rahatlatan yaklaşımları.
Ben tedavimi düzenleyen Dr. Abidin Tanrıkut’a ve güler yüzleri ile yalnızca fizyolojik değil, psikololojik olarak da yardımcı olan, çektiğim ağrıları hafifleten ve sağlığıma kavuşturan, fizyoterapistler İlknur Hanım, Hakan Bey ve Burcu Hanıma yürekten teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Delal Sönmez
16/05/2013
İlk geldiğim gün çok ağrım vardı. Doktorum Sn.Abidin Tanrıkut fizik tedavi almam gerektiğini söyledi. 1 ay fizik tedavi gördüm. Tedavimden ve doktorumdan çok memnun kaldım. Daha önce gittiğim yerlerde ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Bel fıtığım çok ilerlemiş şekildeydi ve ağrısı bacağıma vurmuştu, dayanamıyordum. Teşekkürler.

Suzan Haçikoğlu
14/05/2013
Fizyorom fizik tedavi merkezine geldiğimde iki değnekle basamaz durumdaydım. 20 günlük tedavi sonrası şuan çok daha iyi durumdayım. Doktorum Abidin Bey’e ve tedavime yardımcı olan fizyoterapist arkadaşlara gösterdikleri ilgi ve nezaket için çok teşekkür ederim.

Zahide Yıkar
09/05/2013
Sağlık merkezinize ortopedi doktorumun tavsiyesi üzerine geldim ve 30 gün tedavi gördüm. Doktorum Abidin Bey’in güleryüzü ve teşhisinden çok memnun oldum. terapistlerim Esra ve Aylin hanıma ve fizik hareketlerime katkıda bulunan tüm çalışanlara teşekkür ederim. sizlerin, biz hastalara göstermiş olduğunuz ilgiyi ve tedavi sonunda sağlık bulduğumu dostlarıma tavsiye edeceğim. Sizlere iyi çalışmalar diler, sağlıklı ve mutlu yarınlar dilerim.

Onur Gümüş
12/04/2013
Yaklaşık 40 gün önce koltuk değnekleri ile geldiğim merkezinizden dün neredeyse koşar hale gelerek ayrıldım. Spor yaparken dizimde ön çapraz bağ kopması meydana geldi.İki ay kadar sonra ameliyat oldum.Hastanede bana hemen iyi bir fizik tedavi merkezinde tedavi olmam gerektiği söylendi.Annem internette araştırma yaparken değerli doktorum Sn.Abidin Tanrıkut’un tam da Çapraz bağ tedavisi hakkında tez yazdığını okuyunca soluğu merkezinizde aldık.Doktorumun muayene sonrası beni iyileştireceklerini söylemesi bizi çok rahatlattı.Ameliyat olalı daha 3 gün olmuştu.Dizim hem çok şiş hem de dikişliydi.Hemen tadaviye başladık.Sevgili fizyoterapistim Salih abim ile birlikte 30 seans sonrası neredeyse tamamen iyileştim.
Beni doğru yönlendiren ve kontrollerimi yapan doktorum Sn.Abidin Tanrıkut’a , güler yüzü ve samimi tavırlarıyla tedavimi sevdiren tecrübesi sayesinde kısa sürede sağlığıma kavuşturan değerli abim Salih’e , diyalogları ve güler yüzleri ile tedavimin sıkıcı değil neşeli geçmesini sağlayan diğer fizyoterapist abla ve abilerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Sizleri ziyarete sık sık geleceğim.

Sevgilerimle,

Pakize Topal
09/04/2013
08.01.2013 tarihinde kolumun üstüne düştüm. Kolum kırıldı ve 35 gün alçıda kaldım. Sonra alçım alındı, elimi hiç hareket ettiremiyordum. Abidin Bey’e geldim. muayene oldum ve beni fizik tedaviye yönlendirdi. 30 gün fizik tedavi gördüm. Tedavi sonucunda elim iyileşti ve daha da iyi olcak inşallah, buradaki Doktorum Abidin Bey’den ve çalışanlarından çok memnun kaldım her hastaya burayı tavsiye ederim. Çok teşekkürler.

Hepsen Evlek
07/04/2013
15 günlük tedavim boyunca bana en güzel şekilde yardımcı olan Dr.Abidin Bey’e çok teşekkür ederim tedavim den çok memnun kaldım kendisine sonsuz teşekkürler.

Gülay Aşit
02/04/2013
Başta tedavimi zamanında başlatan Dr.Abidin Bey’e ve fizyoterapistime güleryüzünden ve uyguladığı tedaviden dolayı teşekkür ederim.

Melek Odabaşı
01/04/2013
Çok kötü durumdayken tedavi sonrası daha iyiyim. Kurumunuzdaki ilgi, düzen ve temizliğinden çok memnun kaldım.

Alaattin Günaydın
27/03/2013
Kasım ayı içinde sağ dizimden menisküs yırtığı onarımı ameliyatı geçirdim. Fakat iki ay sonra kendi hatamdan dolayı dikişlerim attı. Ağrılar dayanılmazdı. Sağ dizimde kilitlenmeler oluyordu. Fizyorom fizik tedavi merkezine müracaat ettim. Doktor Abidin TANRIKUT beni muayene ederek bana 15 günlük bir fizik tedavi görmemi istedi. Fizyoterapist CanBulduk bana 15 günlük 1 er saat bir tedavi uyguladı. Evvela moral olarak bana bu sıkıntıyı atlatabileceğimi anlattı. Daha sonraki günlerde hızla düzeldim. Şimdi dizimde kilitlenmehiç olmuyor. Menisküslerimi aldırmadan fizik tedavi ile Allah’ın izniyle dizlerim iyileşti. Başta Abidin hoca olmak üzere Fizyoterapist Can Bulduk ve diğer fizyoterapist arkadaşlara ve tüzm Fizyorom çalışanlarına teşekkür ederim. Allah razı olsun. Saygılar.

Armenuhi Kılınçlı
27/03/2013
Sol omuzumda herhangi bir sorunum olmazken birgün tarif edilemez bir ağrı ile kalktım. Saçımı toplayamaz, ceketimi giyemezken ne yapacağımı bilmiyordum. Önce boynumdaki fıtıklardan olduğunu sanıp daha önce tedavi gördüğüm Fizyorom’a gittim. Doktorum Abidin Bey beni muayene edince sorunumun omuzda olduğunu söyledi ve beni MR a yönlendirdi. Mr sonucunda omuzumda ödem ve kireçlenme göründü. ESWT tedavisi uygulandı. Akşamları uyuyamazken, sol kolumu kullanamazken şimdi iyileştim ve kendilerine müteşekkirim, başkaları gibi ortopedi veya başka doktorlara yönlenmediğim için mutluyum. Herkes çeşitli doktorlara yönelerek tedavisini erteliyor. Bunu yapmadığım için bir an önce iyileştim, şimdi egzersizlerimi devam ettirip verilen önerileri yapıp daha iyi olmayı hedefliyorum.

Arzu Ekinci
26/03/2013
Kurumunuza başvurduğumda hastalığımdan dolayı bana uyguladığınız tedavi sonucunda memnuniyetimi belirtir, tedavimi üstlenen doktorum Abidin Tanrıkut bey’e ve fizyoterapistim Tülin hanım’a teşekkürlerimi sunarım.

Sebahat Türk
19/03/2013
Fizyorom’a boyun fıtığı rahatsızlığından dolayı geldim. 15 gün tedavi gördüm. Başta doktorum Abidin bey’e ve diğer çalışanlara teşekkür ediyorum. Temiz, düzenli ve disiplinli bir kurum. İyi ki varsınız diyorum.

Gönül Yılmaz
14/03/2013
Her iki elimde uyuşmalar, boyun ve bel ağrı şikayetlerimle Dr. Abidin beye geldim. Gülen yüzü ile koyduğu teşhis ve tedavi önerisi ile terapist sevgili Tülin hanımın tecrübeli, şefkatli ellerine teslim etti. Bugün tedavimin son günü. Başlangıçtan bugüne oldukça iyi bir yol katettik hep birlikte. Bana gösterdiğiniz sıcak ilgi ve bilimsel yaklaşımınız için çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimle.

Cevher Fatma Geyisi
12/03/2013
İki dizimden geçirmiş olduğum protez ameliyatından sonra ağrılarım olduğu için Fizyorom’da Dr. Abidin Tanrıkut’un tavsiyesi üzerine 30 seans fizik tedavi gördüm. Fizyoterapistim Neşe hanımın özenli ve ilgili terapilerinden sonra bacaklarım daha kuvvetlendi. Şimdi daha memnun olarak ayrılıyorum.

Ayten Uludağ
06/03/2013
Aşil tendiniti rahatsızlığyla uzun süre bazı hastanelerde tedavi gördüm. Ancak bir sonuç göremedim. Dr.Abidin Bey 15 günlük tedavi süresinde sağlıklı bir şekilde yürümemi sağladı. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Murat Bozkurt
04/03/2013
Öncelikle Doktorum Abidin Bey’e teşekkür ediyoum. Tedavim süresince ilgi alaka ve güleryüz hiç eksik olmadı. Şuan tedavim bitti. Kendimi çok iyi hissediyorum. Yakınlarıma tavsiye edeceğim.

Sevgi Kahraman
01/03/2013
Ağrılarımdan şikayet ettiğimde beni sabırla dinleyen Sn. Dr. Abidin TANRIKUT ve şifalı elleriyle tedavimi yapan Sn.Burcu PARLAKÇI terapistime sonsuz teşekkür ederim. Ben gibi hastalara şifa eli olmanız dileğimle. Sevgiler…

H.Gülten Başöyük
22/02/2013
Sn Abidin Bey’e 2 sene önce boyun fıtığından gelmiştim. Şimdide bel fıtığı şikayetimle kendisine geldim. Tedavim oldukça başarılı geçti. Çok teşekkürlerimi iletiyorum.

Serhat Kaşıkçı
19/02/2013
Sn. Abidin hocama sonra Ayfer hanıma tedavim süresince gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Hastalarınızla mükemmel seviyede alakadar olup, her açıdan başarıyla sonuca gidip, ameliyatlık durumumun fizik tedavisi ile iyileştirmeniz olmanız mutluluk verici doğrusu. Göstermiş olduğunuz güleryüzün önemi biz hastalar için herşeyden kıymetlidir kanısındayım, tüm arkadaşların çok başarılı olduğundan eminim. Kolay gelsin, teşekkürler.

Fecriye AYDIN
18/12/2007

Kolumdaki ağrılar nedeni ile gittiğim doktorlardan bir sonuç alamadım. Dr.Abidin Tanrıkut’a 15 gün önce muayene oldum ve akabinde 14 günlük Fizik tedaviye karar verildi.

Fizyorom terapistlerininde yakın ilgi ile uygulanan seanslar sonunda sağlığıma kavuştum.Önce Dr. Abidin TANRIKUT başta olmak üzere Terapistlerim Sevim Hn. ve Hakan Bey’e teşekkür ederim.

” İyi ki varsınız”

Hastamız Binnaz Karabacak;

topuk dikeni benim için 7 aylık bir tedavi süreci ile başladı. bu tedavi sürecinde 2 kez topuktan iğne oldum ve 1 kez ameliyat gecirdim. daha sonrasında ağrılarımın geçmediğini farkettim. benim için inanılmaz acı yine başlamıştı. bu kadar emeğe ve tedaviye karşı… televizyonda doktorların çoğunluğu bir program da eswt tedavi şeklini izledim. acaba benim için umut ışığı olur mu?(evet oldu) internetten eswt.com.tr den fizyorom fizik tedavi merkezine ulastım.önce dr.abidin tanrıkut’a muayene oldum ve sonrasında 3 seanslık bır eswt tedavisi gördüm. tedavi sonrası egzersizlerimi uyguladım ve topuğumdakı acılar azaldı. kılo verdim vermeyede devam edıyorum. doktoruma kontrole geldiğimde çok iyi olduğumu ve hiç bir tedaviye ve ilaca gerek olmadığını söyledi. bende hem daha sağlıklı hemde huzurlu ve mutluyum. teşekkür ediyorum…

Hastamız Mine Kılıç;
15/02/2011

Yaklaşık 3 yıl evvel boyun fıtığı teşhisi konulmustu. Akabinde özel bir hastanenin fizik-tedavi bölümünde 14 gün süren bir tedavi uygulanmıstı. 2011 yılının ocak ayında şikayetlerim tekrarladı. çevremin tavsiyesi ile fizyorom’a Uz Dr.Abidin Tanrıkut’a muayene ve sonrasında terapistim Esra hanımla 14 gün süren tedavi sürecim başladı. Bugün tedavimin son günüydü. İnanın tedavimin bitmiş olduğuna neredeyse üzüldüm. Çünkü buranın temizliği, düzeni en önemlisi çalısanların ilgisi, nezaketi ve güleryüzü benim için çok önemliydi. Başta Dr.Abidin bey olmak üzere, terapistim esra hanıma, ilgisi, pozitifliği ve güleryüzünden ötürü cok teşekkür ediyorum .

Hastamız Şükran Arslan;
17/02/2011

2 şubat 2011 ‘de fizyorom merkezine geldim. Dr. Abidin Tanrıkurt beyefendi beni muayene etti. boyun fıtıgından şikayetim vardı. Yatamayacak, gezemeyecek şekilde ağrılarım çoğalmıştı. çok ızdırabım vardı. Yapılan fizik tedavi sonucun da kendimi çok iyi hissettim. ağrılarım azaldı. Tedaviden cok mennun kaldım. zaten 2006 yılında yine fizyorom merkezinde boyun fıtığından Dr.Sema hanım bana yogun bir fizik tedavi uygulatmıştı. yıne memnun kalmıştım. cok çok rahatlamıstım. Tedavimle ilgilenen Uz Dr. Abıdın Tanrıkut’a teşekkür ediyorum. ayrıca günlük tedavilerimi sabırla, titizlikle, güler yüzle uygulayan terapist Hatice hanıma teşekkür ediyorum. güzel bir sağlık merkezi, konumu ve temizliği, elemanlarının sıcak kanlılığı açısından harika bir merkez. tümünüze teşekkürler

hasta Yıldırım Diler ;

İş yerinde geçirdiğim bir kaza sonucu  sol el bileğimdeki tendonlar koptu ve ağır bir ameliyat geçirdim.Ameliyatım başarılı geçti ,üç hafta sonra Fizyorom Fizik Tedavi Merkezıne basvurdum. Doktorum Abidin Tanrıkut’un  ve  Fizyoterapist Mustafa Koçak hocamın  gayretleri beni tekrar eski sağlığıma kavusturdu.   Doktorum Abidin Tanrıkut ‘a  gayretleri için, göstermiş oldugu saygı ve güleryüz için  cok tesekkür ederim …

İlgili kuruma;
28/10/2011

Ayak bileğimdeki ağrı sebebi ile Fizyorom’a  geldim. Burayı teyzem Nuran İnceoglu tavsiye  etti. Kendisi kolundaki hassasiyet sebebi ile geldi ve sağlığına kavustu. Tıpkı benim gibi, üzerine basamadığım ayağım suan cok iyi. Bende burayı anneme tavsiye ettim , bel tedavisi için geliyor ve gün gectikçe daha iyiye gidiyor durumu. Uz Dr. Abidin Tanrıkut’a ve terapistim Esra Terzioğlu’na cok  teşekkür ederim. Tüm ekibin güleryüzlülüğe de tartışılmaz.  Kesinlikle,herkese gönül  rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir merkez…

Hasta Gülseren Duru;

Fizyorom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezınde gösterdikleri ilgi, alaka, tedavi ve çalısma sistemlerınden cok memnum kaldım. Hersey  için herkese çok teşekkür ederim. Herkesede tavsiye ederim.
Başarılar diliyorum

Hasta Murat Şentuna;

Baş ve boyun ağrılarım nedeniyle  11/10/2011 günü geldiğim Fizyorom Fizik Tedavi Merkezinde Doktor Abidin Tanrıkut beye muayene  oldum ve benden mr cektirmemi istedi. anlasmalı oldukları başka bır yerde çekimi yaptırdım ve sonuclarına göre  doktorum 14 gün fizik tedavi uygun gördü. Tedaviden sonra ağrılarım gecti ve tedavi sürecinde  cok memnun kaldım. Benimle ilgilenen herkese cok teşekkür ederim.    Saygılarımla

Hasta Hakan Duyguç;
28/12/2011

Fizyorom Fizik tedavi ve Rehabilatasyon Merkezi’ne
Sizler tarafından tedaviye alındığım süreç boyunca (yaklaşık 3 hafta) göstermiş oldugunuz ilgi ve alakadan son derece memnun kalmakla beraber,başta doktorum sayın abidin tanrıkut ve diğer sağlık birimi ekibimize minnet ve şükranlarımı sunar,saglıklı ve başarılı yıllar dilerim.
Hasta Esen Ertekin;
05/01/2012

Oldukça ağır sayılabilecek  bir bilek kırığı ameliyatı geçirdim.3 ekim 2011 tarihınde ve sonrasında bileğimi tekrar ve eskısi gibi kullanabileceğim konusunda karamsarlığa ve ümitsizliğe düştüğüm bir anda  bir arkadaşım Fizyorom’u tavsiye etti. 21 gün süresince fizik ve rehabilitasyon tedavisi gördüm. Bugün tedavimin son günü ,elimi tekrar kullanabilmenin  sevinci içerisindeyim.
Doktorlara ve tüm çalışanlara müteşekkürim.

Sevgiler

Hasta Ayşegül Bozkurt;
16/12/2011

Kliniğinizde  14 gün tedavi gördüm. Bu süre içeriside doktorum Abidin Tanrıkut başta olmak üzere, terapistim Burcu hnm ve İlknur hnm,danışmadaki arkadaşların ilgilerinden ve bana yaklaşımlarından çok memnun kaldım. İşinizi bu denli profesyonelce yapıyor olmanız güven verici, fiziki rahatlamanın dışında psikolojik olarakta rahatladım. Umuyorum çizginizden hiç ödün vermeden devam edersiniz.
Çok teşekkür ederim

Hasta Serpil Akçaoğlu;

16/02/2012

on yıldan beri topuk ağrısı çeken biriyim son günlerde ağrım çok artmıştı. bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Fizyorom fizik tedavi merkezinde Dr Abidin beye muracaat ettim. Beni muayene etti film çektirdi topuk dikeni teşhisini koydu. ESWT tedavisinin uygun olacağını söyledi. hemen karar verdim ve  3 seans ESWT tedavisi uygulandı. Tedavi sonrası ağrılarım geçti dünyaya yeniden gelmiş gibi oldum. topuk ağrısı çeken herkese fizyoromda  ESWT tedavisini şiddetle öneriyorum. Ayrıca fizyoromda karşılaştığım ilgi, güleryüz, kusursuz hizmet için fizyorom çalışanlarına da çok teşekkür ediyorum.

Hasta Ceyda Akyol;

26/09/2012

Bu yazıma bir başlık atmak isteseydim herhalde “15 gün öncesinden şimdiye” diye bir başlık atardım. İyileşme umudunu pek düşünmezken şimdi ağrıyan kolum ve sırtım ile oturarak yazı yazabiliyorum, tüm Fizyorom ekibine özellikle doktorum Abidin Bey ve fizik tedavimi yapan Ayfer Hanım’a gösterdikleri saygıdan ve güleryüzden dolayı çok teşekkür ederim.